-29%

Кутова шліфмашина DeWALT DWE4217
- В наявності
- Код: DWE4217
9 499 ₴
6 699 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка DeWALT DWE4217
Опис:
Промислова кутова шліфмашина DeWALT DWE4217 має ряд переваг покликаних підвищити безпеку роботи з інструментом
- Плавний пуск
- Система пиловидалення відбирає більшість часток з потоку повітря, що проходить через двигун, запобігаючи абразивному зносу і пошкодженню ізоляції
- Двигун з підвищеним ККД і зміненою конструкцією профілю редуктора дозволяє виконувати широкий спектр робіт
- Прекрасна ергономіка завдяки невеликому діаметру корпусу, що забезпечує більш зручний захоплення
- Низькопрофільний корпус редуктора для роботи у важкодоступних місцях
- Антивібраційна бічна рукоятка для більшої зручності користувача
- Нова конструкція захисного кожуха дозволяє без ключа встановлювати і знімати захисний кожух для підвищення експлуатаційної гнучкості
Комплектація:
- регульований без ключа захисний кожух
- багатопозиційна бічна рукоятка
- внутрішній і зовнішній фланці
- спецключ
Технічні характеристики ушм DeWALT DWE4217
|
Споживана потужність |
1200 Вт |
|
Швидкість на х. х. |
10500 об./мін. |
|
Діаметр диска |
125 мм |
|
Різьба шпинделя |
M14 |
|
Вага |
2.2 кг |
|
Довжина |
285 мм |
|
Висота |
80 мм |
|
Рівень вібрацій при різанні |
8.5 м/с2 |
Наші менеджери допоможуть підібрати інструмент для ваших завдань. Відправка по Україні, оплата при отриманні. Ціну уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Система пиловидалення | Да |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 6 699 ₴

