
Бустер для промивки системи опалення та охолодження Deepclean 15
- Немає в наявності
- Код: DEEPCLEAN 15
18 000 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Deepclean 15 — бустер для промивання системи опалення й охолодження
DEEPCLEAN 15 — професійне встановлення для промивання теплообмінників, котлів, систем опалення, бойлерів та автомобільних радіаторів. Забезпечує ефективне видалення накипу, іржі, осаду та забруднень без розбирання системи. Компактна, потужна та проста у використанні, установлення ідеально підходить для сервісних центрів та компаній, які обслуговують теплотехнічного та автомобільного обладнання.
Технічні характеристики
- тип: промивальний насос
- об'єм бака: 15 л
- продуктивність: 90 л/хв (5,4 м3/год)
- максимальна температура робочої рідини: 60 °C
- потужність двигуна: 370 Вт
- максимальний робочий тиск: 2 бари
- діаметр підключення: 3/4"
- наявність нагрівання (ТЕН): без функції нагрівання
- реверс потоку: ручний
- вага: 12 кг
- країна-виробник: Туреччина/Україна
Призначення
DEEPCLEAN 15 використовується для очищення:
- теплообмінників газових і електричних котлів;
- систем опалення (радіаторів, конвекторів, контурів «плої підлоги»);
- водонагрівачів, бойлерів, сушарок для рушників і трубопроводів;
- систем охолодження, кондиціонування, теплообмінників теплових насосів і сонячних колекторів;
- автомобільних радіаторів і систем охолодження двигуна;
- промислового обладнання, включно з формувальними машинами та теплообмінниками випарних установок.
Конструктивні особливості
- міцний корпус з УФ-стабілізованого поліетилену, стійкий до хімічних реагентів;
- бак об'ємом 15 літрів — оптимальний для промивання котлів і систем середнього розміру;
- зручна ручка для перенесення та гвинтова кришка для швидкого відкривання;
- компактні розміри та вага всього 12 кг забезпечують мобільність;
- ручний реверс потоку підвищує ефективність розчинення накипу;
- потужний електродвигун 370 Вт створює стабільний потік рідини до 90 л/хв.
Рекомендовані аксесуари та реагенти
Для максимального ефекту очищення рекомендується використовувати очисні реагенти та засоби для промивання торгової марки MASTER BOILER.
Для максимального ефекту промивання рекомендуємо використовувати в комплексі з промивними компресорами для гідропневматичного промивання серії BOOSTER AIRMAX.
Під час промивання теплообмінників і котлів застосовується обладнання серії BOOSTER K, рекомендуємо не забувати про спеціальні адаптери та перехідники MASTER BOILER HE ADAPTER для під'єднання до вторинного теплообмінника та MASTER BOILER CP ADAPTER к циркуляционному насосу.
Контроль концентрації реагенту та залишок після промивання забезпечить MASTER BOILER PH INDICATOR
Переваги DEEPCLEAN 15
- ефективне промивання без розбирання обладнання;
- сумісність із більшістю хімічних реагентів;
- функція реверсу потоку для глибокого очищення;
- компактність, надійність і простота обслуговування;
- підходить як для теплотехнічних систем, так і для автомобільних радіаторів.
Практична ручка для легкого транспортування встановлення.
Фільтр, яким обладнаний пластиковий резервуар, дає змогу легко утримувати мул, органіку, продукти розпаду системи, спайки, припій та інші забруднення, що залишилися в циркулювальній рідині.
Унікальний фільтр — сітка та великий заливний отвір Фільтр, яким обладнаний пластиковий резервуар, дає змогу легко утримувати кал, органіку, продукти розпаду системи, спайки, припій та інші забруднення, що залишилися в циркулювальній рідині.
Надійна портативна електрична установка для очищення в корпусі з жорсткого пластику.
Невелика маса та габарити роблять обладнання унікальним і зручним для транспортування на об'єкт.
Робоча температура дає змогу використовувати промивальні реагенти до +60 °C, у такий спосіб неабияк збільшиться ефективність і швидкість промивання.
Високотемпературні прозорі харчові знімні шланги, армовані неіржавкою сталлю
Усі моделі параметрів для промивання систем опалення серії Deepclean 40 в комплекті постачання мають 2 або 3 знімні шланги залежно від моделі з великою пропускною здатністю, що не звужує прохід.
Прозорі шланги дають можливість кращого візуального контролю процесу промивання.
Робоча температура й армування допускає промивання за більшого тиску та температури до +60 °C.
Харчове призначення дає можливість промивати та знезаражувати харчове водопостачання, харчові ємності та магістралі.
З одного боку шланги укомплектовані штуцером із накидною гайкою та прокладкою 3/4", а з іншого боку з'єднаннями MASTERLOCK для швидкого приєднання/вимикання від промивального обладнання.
Купити Deepclean 15 можна на сайті та за ☎ +38-097-980-38-11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Boiler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 4 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Об'єм гідробака | 15 л |
| Перекачувані середи | Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Споживана потужність (W) | 0.37 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип насосу | Відцентровий |
| Додаткові характеристики | |
| Загальний об'єм резервуара (ов) | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 370 Вт |
| Максимальна продуктивність | 66 л/хв (4 м3/годину) |
| Об'єм бака | 40 літрів |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип ротора | Мокрий |
| Тип | промивний насос |
| Призначення | для систем опалення, для систем охолодження, для систем водопостачання, для котлів, для теплообмінників, для радіаторів опалення, для геліосистем, для кліматичної техніки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пропускна здатність | 90 |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Реверс потоку | ручний |
| Вал насоса | нержавіюча сталь |
| Основні атрибути | |
| Споживана потужність | 370 Вт |
- Ціна: 18 000 ₴



