
Бустер для промивки системи опалення та охолодження Deepclean 40
- Немає в наявності
- Код: TPC4
37 500 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Deepclean 40 - бустер для промивання системи опалення й охолодження
Апарат Deepclean 40 — це бустер із нагріванням для промивання систем опалення, водопостачання й охолодження, застосовується для професійного використання сервісними та обслуговвальними компаніями, інсталяторами та монтажними організаціями. Deepclean 40 — промивальний насос із нагрівальним елементом широкого спектра.
Застосовується не тільки для безрозбірного промивання систем опалення та водопостачання.
Він підійде для промивання будь-якого водонагрівального та теплообмінного обладнання,
- елементів системи опалення (батарей, конвекторів, контурів водяних теплих підлог),
- систем водопостачання (бойлерів, трубопроводів, сушарок для рушників),
- охолодження та кондиціювання!
Крім цього, підходить для промивання промислових теплообмінників і котлів, сонячних систем.
Це обладнання часто застосовується для промивання автомобільних печок і радіаторів.
Використовується на виробництвах для промивання різного обладнання, формувальних машин, друкованих валів, випарних установок та іншого специфічного обладнання, що контактує з водою.
Надійна портативна електрична промивна установка для очищення в корпусі з жорсткого пластику.
Невелика маса, всього 23 кг.
Міцний вогнестійкий 40-літровий резервуар з УФ-стабілізованого ПЕ.
Має великий заливний отвір для легкого очищення й заповнення.
Особливо актуальний під час використання промивальних реагентів як порошок.
Практична кришка резервуара. 2 великі колеса для простоти використання в складних умовах роботи.
Практична ручка для легкого транспортування встановлення.
Фільтр, яким обладнаний пластиковий резервуар, дає змогу легко утримувати мул, органіку, продукти розпаду системи, спайки, припій та інші забруднення, що залишилися в циркулювальній рідині.
Для максимального ефекту очищення рекомендується використовувати очисні реагенти та засоби для промивання торгової марки MASTER BOILER.
Для максимального ефекту промивання рекомендуємо використовувати в комплексі з промивними компресорами для гідропневматичного промивання серії BOOSTER AIRMAX.
Під час промивання теплообмінників і котлів застосовується обладнання серії BOOSTER K, рекомендуємо не забувати про спеціальні адаптери та перехідники MASTER BOILER HE ADAPTER для під'єднання до вторинного теплообмінника та MASTER BOILER CP ADAPTER к циркуляционному насосу.
Контроль концентрації реагенту та залишок після промивання забезпечить MASTER BOILER PH INDICATOR
Чому варто купити саме серію обладнання для промивання Deepclean 40 ?
Вбудований нагрівальний елемент і максимальна продуктивність до 66 л/хв (4 м3/год), максимальний робочий тиск — до 4 барів А наявність нагрівального елемента неабияк пришвидшує хімічні процеси та збільшує ефективність промивання.
Всі промивальні насоси Deepclean 40 мають підвищені опорні характеристики до 4 барів, що дає змогу промивати стояки, системи опалення, довгі ділянки трубопроводів і підіймати промивальні реагенти на висоту.
Оптимальний тиск дає змогу промивати обладнання безрозбірним способом, не розділяючи систему на окремі елементи та багато контурів.
Продуктивність моделей BOOSTER PRO — у багато разів перевищує характеристики інших виробників.
Продуктивність — це найголовніша характеристика під час промивання будь-якого обладнання.
Чим більша продуктивність, тим більше кругів забезпечується під час циркуляції реагентів з промивання, що головно позначається на ефективності, якості та швидкості промивання.
Немає аналогів за технічними характеристиками у серії BOOSTER PRO:
- Deepclean 40 — об'єм 40 літрів, 66 л/хв (4 м3/год); 4 bar, ТЕН 1800 Вт
Унікальний фільтр — сітка та великий заливний отвір Фільтр, яким обладнаний пластиковий резервуар, дає змогу легко утримувати кал, органіку, продукти розпаду системи, спайки, припій та інші забруднення, що залишилися в циркулювальній рідині.
Надійна портативна електрична установка для очищення в корпусі з жорсткого пластику.
Невелика маса та габарити роблять обладнання унікальним і зручним для транспортування на об'єкт.
Робоча температура дає змогу використовувати промивальні реагенти до +60 °C, у такий спосіб неабияк збільшиться ефективність і швидкість промивання.
Високотемпературні прозорі харчові знімні шланги, армовані неіржавкою сталлю
Всі моделі установок для промивання систем опалення серії BOOSTER PRO в комплекті постачання мають 2 або 3 знімні шланги залежно від моделі з великою пропускною здатністю, що не звужує прохід.
Прозорі шланги дають можливість кращого візуального контролю процесу промивання.
Робоча температура й армування допускає промивання за більшого тиску та температури до +60 °C.
Харчове призначення дає змогу промивати та знезаражувати харчове водопостачання, харчові ємності та магістралі.
З одного боку шланги укомплектовані штуцером із накидною гайкою та прокладкою 3/4", а з іншого боку з'єднаннями MASTERLOCK для швидкого приєднання/вимикання від промивального обладнання.
Рекомендовані аксесуари та реагенти
Для максимального ефекту очищення рекомендується використовувати очисні реагенти та засоби для промивання торгової марки MASTER BOILER.
Для максимального ефекту промивання рекомендуємо використовувати в комплексі з промивними компресорами для гідропневматичного промивання серії BOOSTER AIRMAX.
Під час промивання теплообмінників і котлів застосовується обладнання серії BOOSTER K, рекомендуємо не забувати про спеціальні адаптери та перехідники MASTER BOILER HE ADAPTER для під'єднання до вторинного теплообмінника та MASTER BOILER CP ADAPTER к циркуляционному насосу.
Контроль концентрації реагенту та залишок після промивання забезпечить MASTER BOILER PH INDICATOR
Купити Deepclean 40 можна на сайті та за ☎ +38-097-980-38-11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Boiler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний робочий тиск | 4 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Об'єм гідробака | 40 л |
| Перекачувані середи | Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини, Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Споживана потужність (W) | 0.65 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип насосу | Відцентровий |
| Додаткові характеристики | |
| Загальний об'єм резервуара (ов) | 40 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 650 Вт |
| Максимальна продуктивність | 66 л/хв (4 м3/годину) |
| Об'єм бака | 40 літрів |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип ротора | Мокрий |
| Тип | промивний насос |
| Призначення | для систем опалення, для систем охолодження, для систем водопостачання, для котлів, для теплообмінників, для радіаторів опалення, для геліосистем, для кліматичної техніки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пропускна здатність | 4 |
| Якість води | Чистий |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Реверс потоку | ручний |
| Вал насоса | нержавіюча сталь |
| Наявність нагріву (Тена) | нагрівальний елемент 1800 Вт |
| Основні атрибути | |
| Споживана потужність | 650 |
- Ціна: 37 500 ₴



