
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8 V 100 Ah (20/100A)
- Немає в наявності
- Код: 33787
15 000 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8 V 100 Ah (20/100A) (330*170*220 mm), 9.5kg
За ємності 100 Ah і робочої напруги 12,8 вольта акумулятор знаходить своє широке застосування.
Використовується для джерел безперебійного живлення, для котлів.
Підходить для роботи в автономних сонячних електростанціях
Гарантований високий ресурс циклів — понад 3000 за 80% розрядження
Високий коефіцієнт безпеки.
Акумуляторна батарея LiitoKala LiFePO4 12,8V 100Ah обладнана вбудованою системою керування батареєю (BMS), що забезпечує захист від перегрівання, короткого замикання та перевантаження, що підвищує безпеку експлуатації.
Крім того, вона має низький рівень саморозряджання, що дає змогу зберігати заряд навіть у разі тривалого зберігання.
Вистачає на 10 годин роботи приладу потужністю 100 Вт!!!
Характеристика:
- Виробник — LiitoKala
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Місткість 100 Ah
- Накопичена енергія 1280 Вт/год
- Номінальна напруга 12.8V
- Максимальний зарядний струм: 20А
- Миттєвий струм розряду: 200А
- Безперервний струм розряду: 100А
- Термін служби: 3000 циклів і більше
- Температура заряджання: 0~45°C
- Температура нагнітання: -20~60°C
- Температура зберігання: -20~65 °C
- Діапазон робочої напруги: 10,0–14,6 В
- Напруга захисту від перевантаження: 14,6 В 0,05 В
- Напруга захисту від перевантаження: 10,0 В 0,05 В
- Температура захисту батареї: 60°C плюс хв. 5°C
- Розмір: 330*170*220 мм
- Вага: 9,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 20 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 216 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 15 000 ₴

