
Акумуляторна батарея LiFePo4 Dyness DL5.0C, 48V — 5.12 кВт
- Немає в наявності
- Код: 2117017
42 654 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Акумуляторна батарея LiFePo4 Dyness DL5.0C, 48V — 5.12 кВт
DYNESS DL5.0C — це літій-залізо-фосфатний (LFP) модуль батареї, розроблений для використання в житлових і невеликих комерційних системах зберігання енергії. Він має зручний економічний дизайн і пропонує кілька важливих можливостей, включно з:
-
Масштабованість: Система може розширюватися від мінімальної ємності 5.12 кВт| год до максимальної 256 кВт| год, з'єднуючи до 50 модулів паралельно, що робить її придатною для різних потреб у зберіганні енергії.
-
Віддалений моніторинг і оновлення: Підтримується віддалене оновлення, а також моніторинг через програму, що надає користувачам можливість отримувати дані в реальному часі та керувати енергоспоживанням.
-
Гнучкі методи встановлення: Батарея пропонує кілька варіантів встановлення, що полегшує інтеграцію в різні середовища й конфігурації.
Це робить DYNESS DL5.0C ідеальним рішенням для користувачів, які шукають гнучку, масштабовану та легко керовану систему зберігання енергії.
Вистачає на 10 годин безперервної роботи, приладу потужністю 400 Вт!!!
Характеристики:
- Тип батареї: LiFePO4 (літій-залізо-фосфат)
- Номінальна енергія батареї: 5.12 кВт| год
- Номінальна ємність: 100А| год
- Номінальна напруга: 51.2В
- Діапазон робочої напруги: 44.8В - 57.6В
- Рекомендована швидкість заряджання/розряджання: 0.5C
- Максимальна швидкість розряджання: 1C
- Рекомендований струм заряду/розряджання: 50А
- Максимальний безперервний струм заряду: 75А
- Максимальний безперервний струм розряду: 100А
- Піковий струм заряду/розряджання: 110А (впродовж 15 секунд)
- Глибина розряду (DOD): 90%
- Вага: 54 кг
- Розміри (ШГВ): 558 x 545 x 150 мм
- Діапазон температур для заряджання: 0°C до 55°C
- Діапазон температур для розряджання: -20°C до 55°C
- Комунікації: CAN/RS485/RS232
- Кількість циклів: ≥ 6000 циклів (тестування під час заряджання/розряджання на 0.2C, 25 °C, 95% DOD)
- Рівень захисту: IP20
- Розширення: до 50 модулів у паралельно до
- Переваги: Підходить для автономних і гібридних систем, компактний дизайн
- Сертифікація та стандарти безпеки: UN38.3, CE-EMC, IEC62619, CEI-021 (у процесі)
Цей акумулятор спроєктований для гнучкості, ефективності та безпеки, підтримує автономні та гібридні системи, має компактну форму та тривалий термін експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 50 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 161 мм |
| Довжина | 422 мм |
| Ширина | 442 мм |
- Ціна: 42 654 ₴

