
Акумулятор LP LiFePO4 24 V (25,6 V) — 100 Ah (2560 Wh) (Smart BMS 100А) з BT пластик для ДБЖ
- Немає в наявності
- Код: 20200
27 679 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Акумулятор LP LiFePO4 24 V (25,6 V) — 100 Ah (2560 Wh) (Smart BMS 100А) з BT пластик для ДБЖ
Опис:
Акумулятор LiFePO4 SMART BMS Bluetooth
Літій-залізо-фосфатні LiFePo4 акумулятори нового покоління з унікальною BMS-платою — найефективніші й найбезпечніші АКБ для побутових і промислових систем безперебійного живлення.
Інтелектуальна BMS-плата — програмовна система керування для літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4).
Купити Smart LiFePO4 акумулятор у магазині "Запоріжковий інструмент"
Де можна використовувати:
- Електромопеди, самокати, гідроскутери, моторні човни, легкові автомобілі, позашляховики, вантажівки, спецтранспорт тощо.
- Електронавантажувачі, поломові машини, газонокосарки та інша спецтехніка
- Системи резервного та безперебійного живлення для дому, офісу, складів, виробництва тощо.
- Сонячні електростанції та інші альтернативні джерела енергії
- Портативні зарядні станції для мобільних телефонів, ноутбуків, дронів тощо.
Плати SMART BMS Bluetooth можна використовувати в літієвих АКБ із різними хімічними властивостями:
- литий-железо фосфат
- літій-іон
- літій-полімер тощо.
Двошаровий захист апаратного та програмного забезпечення забезпечує високий захисний потенціал у процесі заряджання та розряджання АКБ, а саме:
- перезаряджання
- захист від високих або низьких температур
- захист від перевантаження струмом
- захист від короткого замикання тощо.
- Функція статичного балансу для ефективного автоматичного заряджання акумулятора.
Функція автоматичного підігрівання активується BMS (системою керування акумулятором). В умовах заряджання АКБ за низьких температур (-20 °C — 5 °C) система підтримуватиме температуру всередині елементів між 5 °C і 10 °C. Отже, забезпечується захист батареї під час заряджання в холодну погоду.
Внутрішній датчик температури: забезпечує потрійний контроль температурного режиму роботи акумуляторної батареї.
Bluetooth з ізольованим UART - завжди актуальна та своєчасна інформація про стан АКБ:
контроль рівня заряду акумулятора
Повідомлення про стан роботи батареї
Якщо вам сподобався акумулятор LP LiFePO4 24V (25,6V) — 100 Ah (2560Wh) (Smart BMS 100А) з BT пластик для ДБЖ, купити його можна замовивши на сайті або за телефоном: ☎ 093-939-36-46
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 50 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Т11 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.15 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| БМС | 24V 4S Dis 100A Ch 100 А |
| Внутрішній опір, mOm | менш ніж 40 |
| Висота, мм | 240 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Довжина, мм | 522 |
| Зарядна напруга | 29.2 |
| Кількість комірок у групі P | 1 |
| Кількість комірок у групі S | 8 |
| Кількість циклів | 7000 |
| Максимальний струм заряду, A | 50 |
| Максимальний струм розряду, A | 100 |
| Мінімальна напруга, V | 20 |
| Накопичується енергія, Wh | 2560 |
| Напруга повного заряду, V | 29.2 |
| Номінальна ємність, Ah | 100 |
| Номінальна напруга, V | 24 |
| Піковий струм розряду | 200 |
| Робоча температура заряду, °C | 0 ~ +45 |
| Робоча температура розряджання, °C | -20 ~ +60 |
| Температура зберігання АКБ, °C | -20 ~ +40 |
| Тип | LiFePO4 |
| Тип клеми | T11 (під болт М8) |
| Ширина, мм | 218 |
- Ціна: 27 679 ₴



