
Акумуляторна батарея LiFePo4 Pylontech US5000 (4,8 кВт*год 48 В)
- В наявності
67 000 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея LiFePo4 Pylontech US5000 (4,8 кВт*год 48 В)
За ємності 100Ah і робочої напруги 48 вольтів акумулятор знайшов широке застосування.
Основне призначення: робота в автономних сонячних електростанціях
Кількість циклів — 2000 за 80% розрядження
Високий коефіцієнт безпеки.
Вистачає на 10 годин безперервної роботи, приладу потужністю 400 Вт!!!
Характеристика:
- Виробник — Pylontech
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Місткість 100 А·год
- Накопичена енергія 4800 Вт/год
- Номінальна напруга 48 В
- Робоча температура -20 ~ +60 °C
- Ресурс (циклів) понад 2000
- Вага — 40
- Габарити 442x420x161 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pylontech |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 40 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 161 мм |
| Довжина | 422 мм |
| Ширина | 442 мм |
- Ціна: 67 000 ₴


