
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 12,8 V 100 Ah з вбудованою ВМS-платою 80A
- Немає в наявності
- Код: 17555
13 700 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Vipow LiFePO4 12,8 V 100 Ah з вбудованою ВМS-платою 80A
За ємності 100 Ah і робочої напруги 12,8 вольта акумулятор знаходить своє широке застосування.
Використовується для джерел безперебійного живлення, для котлів.
Підходить для роботи в автономних сонячних електростанціях
Гарантований високий ресурс циклів — понад 2000 за 80% розрядження
Високий коефіцієнт безпеки.
Вистачає на 10 годин роботи приладу потужністю 100 Вт!!!
Характеристика:
- Виробник — VIPOW
- Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
- Місткість 100 Ah
- Накопичена енергія 1280 Вт/год
- Номінальна напруга 12.8V
- Робоча температура -20 ~ +60 °C
- Ресурс (циклів) понад 2000
- Вага — 14
- Габарити 330x173x216 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 20 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 216 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 13 700 ₴

