
Бензиновий генератор Werk WPG3600
- Немає в наявності
- Код: WPG3600
8 500 ₴
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Генератор бензиновий Werk WPG3600
Опис:
Цей генератор зможе забезпечити вас електрикою, у разі аварії в електромережі в зимовий період.
Werk WPG3600 допоможе на будівництві та відпочинку
Бензинові електростанції Werk WPG3600 призначені для автономного електропостачання приладів та інструментів.
До генератора Верк 3600 можна під'єднати зварювальний інвертор невеликої потужності та використовувати електрод ф 3 мм.
Попри малу вагу та розміри генератора, він обладнаний потужним 4-тактним бензиновим двигуном 2500 Вт, баком до 15 л, низьким рівнем шуму (65 дБ), а також наявністю ряду захистів для запобігання поломкам або перегріванню апарата.
Ці технічні особливості однофазної бензинової електростанції Werk WPG3600 зробили її популярною серед домовласників, дачників, будівельних бригад.
Однофазний бензиновий генератор Werk WPG3600 економно витрачає бензин (з умовою повного заправлення та навантаження генератора).
Особливості:
- Функція захисту від перевантаження двигуна.
- Низький рівень шуму.
- Малі розміри та вага.
- Вихідна однофазна розетка на 12 В.
- Автоматична зупинка за зниженого рівня оливи.
Купуючи товари в магазині "Запоріжський Інструмент", ви отримуєте якісний товар, сервіс і інформаційну підтримку
Технічні характеристики: Werk WPG3600
| Номінальна потужність: | 2,5 кВт |
| Максимальна потужність: | 2,7 кВт |
| Кількість фаз: | Одна фаза |
| Вихідна напруга / струм: | 220 В / 12,2 А |
| Вихідна напруга 12 В: | Є |
| Частота: | 50 Гц |
| Cos ф: | 1 |
| Тип генератора: | Синхронний |
| Режим збудження: | Самозбудження |
| Щітковий генератор: | Да |
| Обмотка генератора: | Медн |
| Ступінь захисту генератора: | IP 23 |
| Тип двигуна: | 4-тактний, одноциліндровий |
| Частота обертання: | 3000 об/хв |
| Робочий об'єм: | 196 см3 |
| Максимальна потужність: | 6,5 л.с. |
| Система пуску: | Ручний стартер |
| Система охолодження: | Повітряна, природна |
| Тип топлива: | Бензин А95 |
| Об'єм паливного бака: | 15 л |
| Витрата палива: | 0,55 л/кВт-год |
| Час безперервної роботи: | 12 год |
| Об'єм оливи в картері двигуна: | 0,6 л |
| Рівень шуму: | 65 дБ |
| Виробник: | Forte |
| Модель: | FG3500 |
| Габарити: | • Довжина: 640 мм • Ширина: 480 мм • Висота: 530 мм |
| Вага: | 65 кг |
| Клас інструмента: | Професійний |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.7 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Повна потужність | 2.7 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 |
| Час безперервної роботи | 12 |
| Об'єм двигуна | 196 |
| Ширина | 450 |
- Ціна: 8 500 ₴

