
Генератор дизельний Palmera PA11000DJK (однофазний)
- Немає в наявності
- Код: PA11000DJK
91 850 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор дизельний Palmera PA11000DJK однофазний дизельний
Генератор Palmera PA11000DJK обладнаний надійним 4-тактним дизельним мотором внутрішнього згоряння та високоякісним щітковим синхронним альтернатором, виробляє змінний електричний струм максимальної потужності 10 кВт.
Двигун запускається або ручним стартером, або електричним.
На генераторі Пальміра встановлений сучасний автоматичний регулятор напруги, що забезпечує стабільний вихід напруги у всьому діапазоні навантажень.
Особливості:
- Тепловий запобіжник — автоматичний вимикач, захищає гніздо від електричного перевантаження.
- Автоматичний вимикач — генератори захищені з головним вимикачем для захисту генератора від електричного перевантаження.
- Вольтметр — показник рівня напруги.
- 3-в-1 лічильник — передає значення напруги та частоти та години роботи
Технічні характеристики електростанції дизельного генератора Palmera PA11000DJK
| Виробник | Palmera |
| Вага, кг | 158 |
| Габаритні розміри, мм | 1000*680*800 |
| Двигун | Enersol |
| Виготовлення | відкрите |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Максимальна потужність генератора, кВт | 10 |
| Модель двигуна | PA1100P |
| Напруга, В | 230 |
| Номінальна потужність генератора, кВт | 9 |
| Номінальні оберти двигуна, об/хв | 3000 |
| Номінальний змінний струм, А | 34.8 |
| Номінальний постійний струм, А | 8.3 |
| Об'єм двигуна, куб.см | 667 |
| Об'єм оливи в картері двигуна, л | 2 |
| Об'єм паливного бака, л | 12.5 |
| Охолодження двигуна/генератора | повітряне |
| Витрата палива, г/кВт·год | 280 |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Тип генератора | однофазний |
| Тип запуску | електростартер |
| Паливо | дизель |
| Рівень шуму, дБА | 80 |
| Функція зварювання | немає |
| Частота, Гц | 50 |
| Комплектація | ✔ Мультиметр 3в1 — 1 шт.; |
Габаритні розміри паковання PA11000DJK
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 810 | 520 | 550 |
Купити дизельний генератор PA11000DJK по ☎ +38097-980-38-11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palmera |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 10 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Номінальна сила струму | 34.8 А |
| Повна потужність | 10 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 158 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | ES-EV80D |
| Об'єм двигуна | 667 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 2 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Споживання палива | 0.28 л/год |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 1000x680x800 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Модель двигуна | ES-1102F |
| Номінальні оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне охолодження |
| Продуктивність при 100% навантаженні | 10 год |
| Тип запуску | Електростартер |
| Паливо | дизель |
| Функція зварювання | Немає |
- Ціна: 91 850 ₴

