
Бензиновий генератор KS 7000E-3 ATS
- В наявності
- Код: 7000E-3 ATS
42 499 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Бензиновий генератор KS 7000E-3 ATS
Використовуйте трифазний генератор тільки для трифазних (400 в) споживачів!
Однією з унікальних особливостей моделі генератора KS 7000E-3 ATS з електрозапуском є функція ATS (АВР — автоматичне введення резерву). Ця функція дає змогу генератору автоматично вмикатися в момент вимкнення світла, потім автоматично вимикатися в момент повернення електроживлення. Вона необхідна під час використання об'єкта жінками або людьми похилого віку, під час від'їздів, на об'єктах із суворим температурним або світловим режимом. У моделях інших брендів для виконання цієї функції необхідно купувати громіздке, дороге обладнання, що вимагає додаткового складного встановлення. У нашому випадку блок уже встановлений у генератор, інсталяція такого генератора максимально спрощена, а вартість моделей торгової марки «Könner&Söhnen» доступна для будь-якого гаманця.
Надійні фірмові двигуни
Для торгової марки Könner&Söhnen спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS надійні, зносостійкі та економні. Надійний двигун Könner&Söhnen відповідає всім європейським стандартам якості, зокрема сучасному екологічному стандарту EURO V.
Індивідуальні серійні номери на двигунах
Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дає змогу контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни Könner&Söhnen вирізняються легким стартом і зниженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 7000 обладнана надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 13 л.
Вбудована система авр (ats)
Панель генератора з функцією АВР (автоматичне введення резерву) обладнана: клемами для під'єднання електропостачання, вмикачем функції АВР та індикатором роботи АВР.
Легка та зручна система старту
Система полегшеного старту дає змогу швидко завести двигун, не докладаючи великих зусиль. Потужніші моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.
Зручна йергономічна панель керування з електрозапуском
Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дає змогу легко запустити генератор, керувати його роботою, не вимагає додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вичавлюваний вольтаж. Інформація на дисплеї дає змогу контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих годинників і своєчасно здійснювати технічне обслуговування генератора, у такий спосіб продовжуючи термін його експлуатації.
230 або 400 В
Представлена серія містить моделі для однофазних і трифазних споживачів. Панель генераторів із функцією АВР має відповідні клеми для під'єднання 230 В і 400 В мережі.
Комутаційні контактори
Надійні контактори комутації зі 100% міді мають збільшену потужність 40 А, що забезпечує довгострокову безперебійну роботу системи АВР.
Альтернатор зі 100% мідною обвиткою
У генераторах TM Könner&Söhnen встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу зі 100% мідною обвиткою. Тільки мідне обмотування може витримувати максимальні навантаження без жодних пошкоджень, що гарантує тривалу надійну роботу генераторного встановлення.
Легка та зручна система ручного старту
Система полегшеного ручного старту дає змогу швидко завести двигун, не докладаючи великих зусиль. Для зручності використання генератори цього типу мають три типи запуску — ручний, електро- та автомобіль. Потужніші моделі додатково обладнані системою електричного старту для зручності використання.
Сталевий бак
Генератори Könner&Söhnen обладнані сталевим паливним баком збільшеного розміру, що продовжує час роботи генератора без дозаправляння. На баку розташований індикатор рівня палива для зручності використання.
Подвійна антивібраційна система
Усі моделі генераторів ТМ Könner&Söhnen обладнані подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних подушках каучукових. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання й корозії.
Макс./ном. потужність (230 В) 5.5/5.0 кВт
Макс./ном. потужність (400 В) 5.5/5.0 кВт
Потужність двигуна 13 л.
Тип запуска ручной/электро/авто
Тип палива бензин АІ-92
Витрата пального 280 г/кВт год
Модель двигуна KS 390
| Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ 72/95 |
Обмотка альтернатора мідь
Розетки 1×16А (400 В)
Об'єм паливного бака 25 л.
Об'єм оливного картера 1.1 л.
Час роботи за навантаження 50% 15 годин
Вага нетто 83 кг
Напруга 400 В
Частота 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна сила струму | 12 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 17 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 545 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 81 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила струму | 23.91/9.93 |
| Активна потужність | 5 |
| Марка бензину | АІ-95 |
| Число циліндрів | 1 |
| Питома витрата палива | 0 |
| Об'єм бака | 25 |
| Тип запуску | ручний електростартер |
- Ціна: 42 499 ₴






