
Набір нарізних перехідників для промивання MASTER BOILER Adapter SET2
- В наявності
- Код: MBSET2
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Набір перехідників для промивання MASTER BOILER Adapter SET2
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
- Ніпель 1/2" Н — 2 шт.,
- Ніпель редукційний 1/2" Н х 3/4" Н — 2 шт.
- Муфта 3/4" В — 2 шт. — футорка 3/4" Н х 1/2" В — 2 шт.
- Перехідник 3/4" В х 1/2" Н — 2 шт.
ПЕРЕВАГИ:
До комплекту входить розширений набір перехідників для зручного під'єднання обладнання для промивання до будь-якого нагрівального та теплообмінного обладнання, котлів, водонагрівачів, радіаторів опалення, до нарізних теплообмінників
Якщо Ви хочете промити теплообмінник без нарізного з'єднання рекомендуємо використовувати адаптер для промивання пластинчастого теплообмінника Master Boiler HE Adapter 3/4"
MASTER BOILER Adapter SET1 застосовується для ефективного видалення відкладень у теплообмінниках, котлах та іншому обладнанні
Сумісний з усіма насосами для промивання, легко монтується та виключає протікання хімічних реагентів під час промивання
Найкращий результат промивання досягається під час використання засобів для промивання теплообмінників MASTER BOILER ®
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діаметр приєднання — 1/2", 3/4"
- Максимальний тиск — 3 bar
- Максимальна температура — до 60 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Boiler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого для сантехніки | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальний робочий тиск | до 3 bar |
| Призначення | для котлів, для теплообмінників |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип | Перехідник, адаптер |
- Ціна: 350 ₴


