
Реле контролю напруги Volt-control VC-01-40Т (з роз'ємом для трансформатора струму)
- Немає в наявності
- Код: VC-01-40Т
840 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Принцип роботи реле контролю напруги полягає в здійсненні контролю за значеннями напруги в мережі й, у разі виникнення різких змін за межі встановлених діапазонів, відбувається вимкнення подавання електроенергії. Під час повернення показників напруги в заданий діапазон — автоматично відновлюється подавання енергії. Діапазон задається користувачем, відповідно до тебання електроприладів. Це реле напруги VC-01-16T дає змогу запам'ятати й переглянути максимальну та мінімальну напругу, максимальну силу струму* в мережі за певний період часу (*у разі під'єднання трансформатора струму SCT-T16/30). Трансформатор струму — купуємо окремо.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вхідна напруги | 85-400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон верхнього вхідної напруги відключення | 230-270 В |
| Діапазон затримки повторного включення | 3-999 з |
| Діапазон нижнього вхідної напруги відключення | 100-210 В |
| Клас захисту | IP20 |
| Маса | 0,2 кг |
| Потужність номінальна | 7 кВА |
| Споживана потужність | 0,5 Вт |
| Похибка вимірювання напруги | ±3 В |
| Підключення трансформатора струму | Так |
| Робочий діапазон вологості | 40...80% |
| Робочий діапазон температури середовища | +1...+40 °С |
| Спосіб монтажу | на DIN - рейку |
| Максимальний струм | 40 А |
| Номінальний струм | 32 А |
| Фазність | одна |
| Крок установки напруги відключення | Один |
- Ціна: 840 ₴

