
Бустер для промивання теплообмінників і котлів Aquamax Evolution 40
- Немає в наявності
- Код: 10.100.140
24 748 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Насос для промивки теплообмінників Aquamax Evolution 40 призначений для безрозбірного хімічної очистки і промивки теплообмінників та теплообмінного обладнання, чищення труб, опалювальних систем. Насоси для промивання успішно используютсервисные організації, сервісні центри, які займаються сервісним обслуговуванням центральних теплових пунктів, індивідуальних теплових пунктів, котелень, на різних виробництвах де використовується теплообмінне обладнання. Насоси для промивання Evolution 40 забезпечені шлангами, шлейкой для транспортування і спеціальним ковпаком - кришкою (запатентована технологія Aquamax), який герметично закриває насос, перешкоджає випаровуванням хімічних речовин. Для усунення вапняного нальоту реагент використовується для промивки Master Boiler (Майстер Боилер), розкладає вапняний наліт і продукти корозії в опалювальних і водопровідних системах.
2) Реверс потоку.
3) Додаткові характеристики: Лійка і ремінь для зручного транспортування бустера.
Рекомендовані аксесуари та реагенти
Для максимального ефекту очищення рекомендується використовувати очисні реагенти та засоби для промивання торгової марки MASTER BOILER.
Для максимального ефекту промивання рекомендуємо використовувати в комплексі з промивними компресорами для гідропневматичного промивання серії BOOSTER AIRMAX.
Під час промивання теплообмінників і котлів застосовується обладнання серії BOOSTER K, рекомендуємо не забувати про спеціальні адаптери та перехідники MASTER BOILER HE ADAPTER для під'єднання до вторинного теплообмінника та MASTER BOILER CP ADAPTER к циркуляционному насосу.
Контроль концентрації реагенту та залишок після промивання забезпечить MASTER BOILER PH INDICATOR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AQUAMAX |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10,5 кг |
| Потужність | 450 Вт |
| Об'єм бака | 40 літрів |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип | хімічна промивка |
| Призначення | для котлів, для газових колонок, для систем опалення, для водонагрівачів, для теплообмінників, для радіаторів опалення, для кліматичної техніки |
| Розмір | 650х560х370 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Реверс потоку | механічний |
- Ціна: 24 748 ₴

