
Бустер для промивання теплообмінників і котлів Aquamax Promax 30
- В наявності
- Код: 10.100.060
44 264 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аппарат для промывки теплообменников AquaMax (Италия). Серия SUPAFLUSH WITH TROLLE.
КОНСТРУКЦИЯ:
- Электропитание: 220В, 50Гц;
- Корпус: химически стойкий полимер.
- Выполнен на передвижной станине.
УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ:
Застосовується для обслуговування водяних опалювальних котлів для видалення з поверхні теплообмінника накипу та інших відкладень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AQUAMAX |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Потужність | 450 Вт |
| Об'єм бака | 37 літрів |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип | хімічна промивка |
| Призначення | для котлів, для газових колонок, для систем опалення, для водонагрівачів, для теплообмінників, для радіаторів опалення, для кліматичної техніки |
| Розмір | 580x450x300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Реверс потоку | механічний |
- Ціна: 44 264 ₴

