
Бустер для промивання теплообмінників і котлів Aquamax Evolution 10
- Немає в наявності
- Код: 10.100.010
384 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
1) Опис: засіб для промивки теплообмінників італійського виробництва Aquamax Evolution 10 - самий маленький і компактний апарат цього виробника. Найчастіше використовується для промивки невеликого обладнання та котлів потужністю до 24 КВт. Ідеально підходить як для сервісного обслуговування, так і для приватного використання.
Очистка котлов от накипи и промывка теплообменников будет самой эффективной и быстрой при использовании профессиональной жидкости для промывки отопления MASTER BOILER (МАСТЕР БОИЛЕР).
Очистка от накипи теплообменника котла или бойлера не займет много труда и времени, Вам даже не нужно снимать теплообменник, просто подключите шланги бустера Aquamax Evolution к подаче и обратке!
Заказывайте доставку по Киеву и всей Украине у нас - ЛИДЕРА В СФЕРЕ ПРОМЫВКИ
2) Додаткові характеристики: ковпак який накриває мотор насоса і приєднувальні шланги з накидними гвинтів, а також лійка і ремінь для зручного транспортування бустера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AQUAMAX |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Потужність | 180 Вт |
| Об'єм бака | 10 літрів |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип | хімічна промивка |
| Призначення | для котлів, для газових колонок, для систем опалення, для водонагрівачів, для теплообмінників, для радіаторів опалення, для кліматичної техніки |
| Розмір | 460х300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Реверс потоку | механічний |
- Ціна: 384 ₴

