
Повербанк Powerbank Torima TRM-006 30000mAh
- Нет в наличии
- Код: 25852
2 129 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повербанк Powerbank Torima TRM-006 30000mAh
Powerbank Torima TRM-006 – універсальна батарея із гарним запасом енергії.
Виконана в індивідуальному дизайні, тому буде добрим доповненням до мобільних пристроїв.
Призначена для відновлення заряду акумуляторів портативних гаджетів у тих ситуаціях, коли немає доступу до мережі змінного струму.
- Місткість: 30000mAh
- Вхід: 5V/2A макс.
- Вихід: USB1/2 – 5V/2.1A макс.
- Індикатор заряджання: дисплей (активація кнопкою).
- Розмір пристрою: 163*91*32 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Фонарик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 г |
| Высота | 32 мм |
| Длина | 163 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Разъемы | Type-C, USBx2 |
- Цена: 2 129 ₴

