
Power bank PLO-30 с беспроводной зарядкой 30000mAh, Black, Blister
- Нет в наличии
- Код: 25710
2 381 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Powerbank PLO-30 30000mAh – це сучасний та якісний зовнішній акумулятор, що відповідає всім сучасним тенденціям портативнихзарядні пристрої. Power Bank стане чудовим помічником для тих, хто любить подорожувати, відпочивати на природі, або звиквикористовувати свої мобільні девайси на повну.Характеристики:• Місткість акумулятора (мА/год): 30000• Матеріал корпусу: Пластик• Гнізда: USBx2, TypeC, MicroUSB, Lightning• LED індикатор рівня заряду• Вхід: DC 5V/2.0A• Вихід: DC 5V/2.0A• Розмір (мм): 135*65*25• Вага (г): 406
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Voltronic |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Входное напряжение | 12 В |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.4 г |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 2 381 ₴

