
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1272F2 12 V 7,2 Ah ( 150 x 65 x 95 (100) ) White Q5
- Нет в наличии
- Код: 15305
590 ₴
+380 (97) 980-38-11
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1272F2 –
Надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв.
Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
- джерела безперебійного живлення
- у сонячних та вітрових установках;
- у телекомунікаціях та промообладнанні;
- в електростанціях;
- у системах резервного освітлення
- у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
- у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
- Кількість елементів: 6
- Напруга: 12 В
- Номінальна ємність: 7,2 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
- Внутрішній опір 25 мОм
- Тип клем: F2
- Максимальний струм розряду: 72 А (5 секунд)
- Максимальний зарядний струм: 2,16 A
- Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С
- Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент
- Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С
- Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент
- Діапазон робочих температур:
- розряд: 10°C ~ 60°C
- заряд: 10 ° C ~ 50 ° C
- зберігання: 10°C ~ 60°C
- Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
- Матеріал корпусу: пластик
- Саморозряд:
- може зберігатися до 6 місяців при температурі 25°C, а потім рекомендується підзаряджання. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25°C.
- Вага: 1,85 кг (Допуск ± 5,0%)
- Розміри: 150x65x95 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 7.2 А·ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Ток заряда | 1 А |
| Тип конструкции | Необслуживаемые |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.85 кг |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Безналичный расчет | Да |
- Цена: 590 ₴

