
Бустер для промивки системи опалення та охолодження BOOSTER PRO 45T -
- Немає в наявності
- Код: MBBP45T
90 000 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
BOOSTER PRO 45T - бустер із нагріванням для промивання систем опалення, водопостачання й охолодження
Пристрій BOOSTER PRO 45T — це бустер/обладнаний апарат із нагріванням для промивання систем опалення, водопостачання й охолодження, застосовується для професійного використання сервісними та обслуговвальними компаніями, інсталяторами та монтажними організаціями.
BOOSTER PRO 45T — промивальний насос широкого спектра.
Застосовується не тільки для безрозбірного промивання систем опалення та водопостачання.
Підходить для промивання будь-якого водонагрівального та теплообмінного обладнання, елементів системи опалення (батарей, конвекторів, контурів водяних теплих підлог), систем водопостачання (бойлерів, трубопроводів, сушарок для рушників), охолодження та кондиціювання!
Крім цього, підходить для промивання промислових теплообмінників і котлів, сонячних систем.
Це обладнання часто застосовується для промивання автомобільних печок і радіаторів.
Використовується на виробництвах для промивання різного обладнання, формувальних машин, друкованих валів, випарних установок та іншого специфічного обладнання, що контактує з водою. Надійна портативна електрична промивна установка для очищення в корпусі з жорсткого пластику.
Особливості:
- Невелика маса 35 кг
- Міцний вогнестійкий 45-літровий резервуар з УФ-стабілізованого ПЕ.
- Має великий заливний отвір для легкого очищення й заповнення. Особливо актуальний під час використання промивальних реагентів як порошок
- Практична кришка резервуара
- 2 великі колеса для простоти використання в складних умовах роботи
- Практична ручка для легкого транспортування встановлення
- Фільтр, яким обладнаний пластиковий резервуар, дає змогу легко утримувати мул, органіку, продукти розпаду системи, спайки, припій та інші забруднення, що залишилися в циркулювальній рідині
- Для максимального ефекту очищення рекомендується використовувати очисні реагенти та засоби для промивання торгової марки MASTER BOILER
- Для максимального ефекту промивання рекомендуємо використовувати в комплексі з промивними компресорами для гідропневматичного промивання серії BOOSTER AIRMAX
- Під час промивання теплообмінників і котлів застосовується обладнання серії BOOSTER K
- Рекомендуємо не забувати про спеціальні адаптери та перехідники MASTER BOILER HE ADAPTER для під'єднання до вторинного теплообмінника та MASTER BOILER CP ADAPTER для під'єднання до циркуляційного насоса
- Контроль концентрації реагенту та залишок після промивання забезпечить MASTER BOILER PH INDICATOR
Чому варто купити саме серію обладнання для промивання BOOSTER PRO?
Вбудований нагрівальний елемент і максимальна продуктивність до 160 л/хв (9.6 м3/год),
максимальний робочий тиск — до 4 барів
А наявність нагрівального елемента неабияк прискорює хімічні процеси та збільшує ефективність промивання.
Усі промивальні насоси BOOSTER PRO 45T мають підвищені напірні характеристики до 3,2 бара, що дає змогу промивати стояки, системи опалення, довгі ділянки трубопроводів і підімати промивальні реагенти на висоту.
Оптимальний тиск дає змогу промивати обладнання безрозбірним способом, не розділяючи систему на окремі елементи та багато контурів.
Продуктивність моделей BOOSTER PRO — у багато разів перевищує характеристики інших виробників. Продуктивність — це найголовніша характеристика під час промивання будь-якого обладнання. Чим більша продуктивність, тим більше кругів забезпечується під час циркуляції реагентів з промивання, що головно позначається на ефективності, якості та швидкості промивання.
Технічними характеристиками серії BOOSTER PRO:
BOOSTER PRO 35 - об'єм 35 літрів, 66 л/хв (4 м3/год); 4 bar, ТЕН 1800 Вт
BOOSTER PRO 45 - об'єм 45 літрів, 66 л/хв (4 м3/год); 4 bar, ТЕН 2000 Вт
BOOSTER PRO 45T - об'єм 45 літрів,160 л/хв (9.6 м3/год); 3,2 bar, ТЕН 2000 Вт
- Унікальний фільтр — сітка та великий заливний отвір
- Фільтр, яким обладнаний пластиковий резервуар, дає змогу легко утримувати мул, органіку, продукти розпаду системи, спайки, припій та інші забруднення, що залишилися в циркулювальній рідині.
- Надійна портативна електрична установка для очищення в корпусі з жорсткого пластику.
- Невелика маса та габарити роблять обладнання унікальним і зручним для транспортування на об'єкт.
- Має великий заливний отвір для легкого очищення й заповнення.
- Особливо зручний під час використання порошкових реагентів.
- Практична кришка резервуара. 2 великі колеса для простоти використання в складних умовах роботи.
- Практична ручка для легкого транспортування встановлення.
- Міцний високотемпературний вогнестійкий практичний бак із захистом від ультрафіолету збільшує термін експлуатації резервуара.
- А робоча температура дає змогу використовувати промивальні реагенти до +60 °C, у такий спосіб неабияк збільшиться ефективність і швидкість промивання.
- Високотемпературні прозорі харчові знімні шланги, армовані неіржавкою сталлю
Всі моделі параметрів для промивання систем опалення серії BOOSTER PRO в комплекті постачання мають 2 або 3 знімні шланги залежно від моделі з великою пропускною здатністю, що не звужує прохід.
Прозорі шланги дають можливість кращого візуального контролю процесу промивання.
Робоча температура й армування допускає промивання за більшого тиску та температури до +60 °C.
Харчове призначення дає можливість промивати та знезаражувати харчове водопостачання, харчові ємності та магістралі.
З одного боку шланги укомплектовані штуцером із накидною гайкою та прокладкою 3/4", а з іншого боку з'єднаннями MASTERLOCK для швидкого під'єднання/вимкнення від промивального обладнання.
Купити BOOSTER PRO 45T можна на сайті або за ☎ +38097-980-38-11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Boiler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Пропускна здатність | 9.5 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність (W) | 2 кВт |
| Перекачувані середи | Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини, Чиста вода, Технічна вода |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип ротора | Мокрий |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Максимальна температура | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 900 Вт |
| Максимальна продуктивність | 160 л/хв (9.6 м3/год) |
| Об'єм бака | 45 літрів |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип | промивний насос |
| Призначення | для систем опалення, для систем охолодження, для систем водопостачання, для котлів, для теплообмінників, для радіаторів опалення, для геліосистем, для кліматичної техніки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Реверс потоку | ручний |
| Вал насоса | нержавіюча сталь |
| Наявність нагріву (Тена) | нагрівальний елемент 2000 Вт |
- Ціна: 90 000 ₴





