
Бустер для промивання теплообмінників і котлів Aquamax Promax 20
- Немає в наявності
- Код: 10.100.020
18 259 ₴
- +380 (93) 939-36-46только вайбер и телеграм
- +380 (98) 654-42-66
- +380 (98) 647-56-78
Встановлення для промивання теплообмінників Aquamax Promax 20
Встановлення для промивання теплообмінників Aquamax Promax 20 італійського виробництва — найпопулярніший, найкомпактніший і бюджетний апарат цього виробника.
Обладнаний перемикачем реверса потока.
"text-align:justify">Ціна на встановлення Aquamax Promax 20 нижча, ніж на Aquamax Evolution 10 пояснюється браком захисного ковпака-футляра для транспортування, який накриває патрубки та насос
До комплекту встановлення для промивання теплообмінників Aquamax Promax 20 входять:
шланги з накидними гайками, а також лійка та ремінь для зручного транспортування.
Застосовується для промивання й очищення теплообмінників різних типів і модифікацій:
- пластинчастих,
- розбірних,
- паяних
- бітермічних, котлів,
- бойлерів,
- водяної теплих підлог,
- систем вентиляції та охолодження.
Промивання встановленнями очищення теплообмінників Aquamax Promax 20 буде найефективнішим і найшвидшим під час використання реагентів для промивання теплообмінників MASTER BOILER (МАСТЕР БІЛЕР). Очищення теплообмінника котла або бойлера не займе багато труднощів і часу.
Вам навіть не потрібно знімати теплообмінник, просто під'єднайте шланги встановлення очищення від накипу до подавання та зворотного ефекту!
Рекомендовані аксесуари та реагенти
Для максимального ефекту очищення рекомендується використовувати очисні реагенти та засоби для промивання торгової марки MASTER BOILER.
Для максимального ефекту промивання рекомендуємо використовувати в комплексі з промивними компресорами для гідропневматичного промивання серії BOOSTER AIRMAX.
Під час промивання теплообмінників і котлів застосовується обладнання серії BOOSTER K, рекомендуємо не забувати про спеціальні адаптери та перехідники MASTER BOILER HE ADAPTER для під'єднання до вторинного теплообмінника та MASTER BOILER CP ADAPTER к циркуляционному насосу.
Контроль концентрації реагенту та залишок після промивання забезпечить MASTER BOILER PH INDICATOR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AQUAMAX |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Потужність | 180 Вт |
| Об'єм бака | 20 літрів |
| Застосування | для промивання та очищення |
| Тип | хімічна промивка |
| Призначення | для котлів, для газових колонок, для систем опалення, для водонагрівачів, для теплообмінників, для радіаторів опалення, для кліматичної техніки |
| Розмір | 450х430х300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр підключення | 3/4" |
| Реверс потоку | механічний |
- Ціна: 18 259 ₴

